Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kolbuszowej

Zrealizowane Projekty

Od wielu lat biblioteka pozyskuje środki z różnych organizacji pomocowych. Najwięcej środków pozyskano z grantów Uni Europejskiej oraz dotacji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Największym projektem zrealizowanym była "Rozbudowa i nadbudowa budynku Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kolbuszowej" ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 3.1 Obszary wiejskie Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.

 Lista zrealizowanych projektów:

Tajemnice Świata Wiedzy – Naukowe Szaleństwo

Tytuł projektu: Tajemnice Świata Wiedzy – Naukowe Szaleństwo

Projekt skierowany był do dzieci w wieku 6 – 10 lat mieszkających lub uczących się na terenie Powiatu Kolbuszowskiego.

Projekt zrealizowała MiPBP w Kolbuszowej. Na realizację projektu biblioteka uzyskała dofinansowanie w ramach konkursu „Akademia Kreatywności 2016” ze środków Regionalnej Fundacji Rozwoju „SERCE”.

TAJEMNICE ŚWIATA WIEDZY – NAUKOWE SZALEŃSTWO to cykl warsztatów edukacyjno-eksperymentalnych oraz artystyczno-plastycznych poświęconych odkrywaniu fascynującego świata nauki poprzez mądrą i wesołą zabawę.

Warsztaty przygotowane były z myślą o dzieciach wczesnoszkolnych w celu rozbudzenia w nich pasji poznawania świata, kreatywności, uwalniania naturalnej ciekawości oraz pokazanie, że nauka może być łatwa, przyjemna i pasjonująca.

nprc
serce
  • Data aktualizacji: 2024-06-21 11:40
  • |
  • Licznik odwiedzin: 6 458 805