Filmy

Filmy są stosunkowo niedawno obecne w naszej ofercie. Jako instytucja znana powszechnie z promowania czytelnictwa, długo biliśmy się z myślami czy pójść także tą drogą. Zwyciężyło jednak przekonanie, że powinniśmy zapewnić naszym czytelnikom dostęp do różnorodnej oferty kulturalnej.

W naszej ofercie posiadamy filmy polskie i zagraniczne, nowości i klasykę, filmy kinowe i seriale. Filmy są zapisane najczęściej na płytach DVD, rzedziej zdarza się nam kupować filmy na płytach Blu-Ray.

Zanim wypożyczysz jakiś tytuł upewnij się, że jest on nagrany w formacie, który możesz odtworzyć w domu.

Wypożyczenia są, oczywiście, darmowe. Jedynem warunkiem jest posiadanie akutalnej Karty Czytelnika naszej biblioteki.

Posiadamy obecnie ok. 700 tytułów zawartych w ponad 800 rekordach bibliotecznych (różnica wynika z tego, że seriale są liczone jako jeden tytuł, a są na wielu płytach).

Filmy znajdziesz i wypożyczysz w naszej Wypożyczalni Głównej

• Data aktualizacji: 2024-03-18 12:43