Katalog Online

Logo serwisu szukamksiążki.pl - obsługującego nasz Katalog OnlineKatalog online to inaczej możliwość przeszukiwania zbiorów biblioteki poprzez internet. Nasz katalog online znajduje sięz ogólnopolskim serwisie Szukamksiążki.pl.

Aby przeszukać nasz katalog online możesz wpisać to czego szukasz do wyszukiwarki na górze naszej strony, użyć z poniższego linka:

Cała gmina (wyszukujesz w centrali i wszystkich filiach naraz)

lub linka dla jednej z poniższych lokalizacji:

MiPBP w Kolbuszowej (Wypożyczalnia Główna, Oddział dla Dzieci i Młodzieży, Czytelnia im. K. Skowrońskiego razem)

Bukowiec

Kolbuszowa Dolna

Kolbuszowa Górna

Kupno

Przedbórz

Werynia

Widełka

Przeglądaj wspólny katalog bibliotek publicznych powiatu kolbuszowskiego

Uwaga! Jeśli dalej masz problemy skorzystaj z naszych podpowiedzi w dziale

"Najczęściej Zadawane Pytania"

imagesSystem biblioteczny MAK+

Serwis szukamksiążki.pl jest serwisem pozwalającym na przeglądanie zasobów biblioteki oraz, po zarejestrowaniu, do przeglądania swojego konta czytelnika i rezerwowania książek. Dane do serwisu szukamksiążki.pl są dostarczane za pomocą systemu bibliotecznego MAK+, w którym nasza biblioteka pracuje od 2010 roku. Nasza biblioteka jako pierwsza w Województwie Podkarpackim użytkowała ten system.

MAK+ jest elektronicznym, zintegrowanym systemem bibliotecznym, stworzonym i rozwijanym przez warszawski oddział Instytutu Książki. System umożliwia tworzenie elektronicznego katalogu bibliotecznego, bazy użytkowników placówki, rejestrację wypożyczeń i udostępnień zasobów oraz prowadzenie statystyki bibliotecznej.

System biblioteczny MAK+ funkcjonuje w prawie dziewięciuset bibliotekach głównych w Polsce, co stanowi ok. 27% spośród wszystkich bibliotek publicznych.

• Data aktualizacji: 2024-03-18 12:43