Książki

Zakupy

Za zakup nowości książkowych odpowiada Dział Gromadzenia Opracowania i Sprawozdawczości. Jest to dział spełniający Państwa życzenia, oczywiście odnośnie książek :-)

Dokonując zakupu nowości uwzględniamy informacje, które otrzymujemy od Was – Drodzy Czytelnicy. Sami też pilnie analizujemy rynek wydawniczy, na bieżąco sprawdzając wszelkie rankingi i listy bestselerów wiodących wydawnictw.

Księgozbiór

Księgozbiór naszej biblioteki, na dzień 30.06.2017 liczył 143 937 książek, dlatego z pewnością każdy znajdzie  tu coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy :-)

Słowa kluczowe

Nasze książki staramy się opisywać tak, by czytelnicy mogli mieć wiele możliwości wyszukiwania. Jednym ze sposobów na to jest stosowanie słów kluczowych, które mają odpowiadać różnym gatunkom.

Lista aktualnie używanych słów kluczowych:

Dodatkowo:

Literatura dziecięca:

Dowiedz się jak wyszukiwać przy użyciu słów kluczowych

• Data aktualizacji: 2024-03-18 12:43