Sekcja=0

Grudniowe zajęcia - Filia Kolbuszowa Dolna

Bibliotekę jak co tydzień we wtorki odwiedziły Maluchy z Publicznego Przedszkola w Kolbuszowej Dolnej. Dzieci bardzo chętnie odwiedzają miejsce, gdzie zawsze czeka na nich fantastyczna dziecięca literatura oraz dużo ciekawych zabaw. Głośne czytanie bajek i wierszy kształtuje dziecięcą wyobraźnię, rozwija język i pamięć, co daje wzorowy efekt w aktywności dzieci. 3 grudnia najaktywniejsze Maluchy za odpowiadanie na pytania związane ze Świętym Mikołajem zostały nagrodzone kolorowymi naklejkami.

W ramach cotygodniowych spotkań, na które w czwartki uczęszczają również Starszaki Filia w Kolbuszowej Dolnej postanowiła w miesiącu grudniu zorganizować dla dzieci zajęcia manualne, na których będziemy wspólnie tworzyć niepowtarzalne ozdoby świąteczne.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia, które będą odbywać się w "Bibliotece nad Nilem" dla:
1) Dzieci z Publicznego Przedszkola w Kolbuszowej Dolnej we wtorki i czwartki od godz 11.00
2) Dzieci i młodzieży ze szkół w środy od godz 16.00

• Data aktualizacji: 2024-03-18 12:43