Czytelnik Roku Biblioteki w Cmolasie

Z pośród 53 uczestników komisja konkursowa wyłoniła ośmiu zwycięzców w dwóch kategoriach pierwszej kl. I – III, drugiej kl. IV – VI oraz osiem wyróżnień (siedem w kategorii I – III i jedno w kategorii IV – VI).

Lista nagrodzonych: Posłuszna Izabela, Czachor Karolina, Czachor Martyna, Ryszkiewicz Tomasz, Chmielowiec Maciej, Chrząstek Wojciech, Staszałek Karolina, Stec Barbara oraz wyróżnienia: Ziętek Anna, Sudoł Jakub, Czachor Paweł, Pająk Patryk, Zuba Patryk, Pająk Eryk, Magda Bartosz, Maziarz Angelika. Nagrodzeni i wyróżnieni  w obecności rodziców i zaproszonych gości otrzymali nagrody książkowe i dyplomy gratulacyjne. Po wręczeniu nagród i zwiedzaniu wystawy odbyło  się spotkanie z  laureatami ich rodzicami  i zaproszonymi gośćmi.

Czytelnik Roku 2010/2011

Zobacz więcej zdjęć