Kowale własnego szczęścia

W czwartym tygodniu wakacji w bibliotece dzieci odkrywały w sobie Artystów. Podczas występów na żywo maluchy zaprezentowały się koncertowo a mając nastroje na stroje pokazały Jury i zgromadzonej publiczności lipcowe trendy - najnowszą kolekcję Lato 2016. Starsza grupa dzieci dała się wciągnąć w bibliowyzwanie i stworzyła miejski fotomontaż oraz zwierzęta o spojrzeniu mandali. Serdecznie dziękujemy dzieciakom za wspólnie spędzony czas i życzymy wakacyjnych szaleństw i wspaniałej zabawy podczas zajęć bibliotecznych w miesiącu sierpniu.

• Data aktualizacji: 2024-04-25 09:17