Przetarg o modernizację "Synagogi"

W naszym Biuletynie Informacji Publicznej zamieściliśmy ogłoszenie o zamówieniu na roboty budowlane w ramach zadania "Modernizacja i adaptacja budynku byłego Muzeum na potrzeby Oddziału Edukacji Kulturalnej i Regionalnej oraz automatyzacja procesu wypożyczeń w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kolbuszowej". Z dokumentacją możecie się zapoznać tutaj.

Zadanie obejmuje gruntowną modernizację niszczejącego budynku byłego Muzeum - dawnej Synagogi, przy ul. Piekarskiej 17 (według przeprowadzonych badań obecny stopień zużycia technicznego wynosi 65%) przeznaczonego na Oddział i zakup wyposażenia do tego Oddziału oraz modernizację pomieszczenia Wypożyczalni Głównej, przy ul. Piłsudskiego 7, w celu uruchomienia tak zwanej wrzutni - czyli punktu, dzięki któremu czytelnicy będą mogli sami oddawać książki nawet poza godzinami pracy biblioteki.

• Data aktualizacji: 2024-03-28 11:39