O ebookach w Kolbuszowskiej bibliotece

Podczas warsztatów prezentowaliśmy nowe czytniki ebook, zakupione ze środków projektowych. Czytniki można będzie wypożyczać w Wypożyczalni Głównej wraz z elektronicznymi książkami. W czwartek 15 września przedstawimy Kolbuszowską Bibliotekę Cyfrową, uczestnicy poznają sposoby wyszukiwania informacji, przeglądania naszych zbiorów regionalnych. W kolejnych spotkaniach zajmiemy się ciekawymi stronami internetowymi promującymi czytelnictwo, blogami literackimi, stronami wydawnictw, portalami z najciekawszymi wydarzeniami świata książki i kultury. Pokażemy także skąd można pobrać darmowe e-booki – legalnie! Przedstawimy rynek książki cyfrowej w Polsce oraz możliwości korzystania z oferty. Będzie to również czas na dyskusje, może uda się odpowiedzieć na pytanie czy książka elektroniczna zastąpi papierową i czy rzeczywiście papier elektroniczny przyjemnie szeleści. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy w każdy kolejny czwartek września na godz. 17.00 do Sali Odczytowej MiPBP w Kolbuszowej. O szczegóły można pytać pod nr tel. 17 2270 220.

• Data aktualizacji: 2024-03-28 11:39