Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kolbuszowej

Informacje

Gra miejska „Kolbuszowa w okresie okupacji”

Zapraszamy - przede wszystkim uczniów szkól gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych - do wzięcia udziału w grze miejskiej zorganizowanej w ramach projektu „Czytanie jest fajne”, realizowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego priorytet „Promocja literatury i czytelnictwa 2016”.

Organizatorem gry miejskiej jest Regionalne Towarzystwo Kultury im. J. M. Goslara w Kolbuszowej we współpracy z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Kolbuszowej.

W Grze mogą uczestniczyć 4-osobowe zespoły. Gra będzie polegać na przejściu 8 punktów wyznaczonych na terenie miasta Kolbuszowa, nawiązujących do czasów okupacji hitlerowskiej. Zespoły w każdym z punktów otrzymają materiały źródłowe na podstawie, których zapiszą w karcie gry odpowiedzi na pytania. Zwycięży ten Zespół, który odpowie poprawnie na największą ilość pytań i ukończy grę w najszybszym czasie.

Gra rozpocznie się 22 września 2016 roku o godz. 9.00. Miejscem startu i zakończenia gry jest Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kolbuszowej, ul. Piłsudskiego 7. Zgłoszenia przyjmujemy do 17 września 2016 r.

Więcej szczegółów w regulaminie.


 

nprc
serce
  • Data aktualizacji: 2021-12-02 15:27
  • |
  • Licznik odwiedzin: 4 087 826