Światowy Dzień Pluszowego Misia w GBP Cmolas

Po występie odbył się wielki bal, na którym dzieci wspólnie z postaciami z bajek śmiały się i tańczyły. Po balu dzieci udały się na urodzinowe przyjęcie , które ufundował pan Wiesław Kosiorowski. Dzieci odjechały uśmiechnięte i zadowolone.

Spotkanie z przedszkolakami z Jagodnika

Zobacz więcej zdjęć ze spotkania z 23 listopada

W dniu 24 listopada 2010r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Cmolasie odbyło się spotkanie z dziećmi z Niepublicznego Przedszkola „Ochronka Św. Józefa” z Cmolasu.

Spotkanie uświetniła część artystyczna przygotowana przez uczniów Szkoły Podstawowej w Hadykówce pod kierunkiem pani Agnieszki Magda oraz bajki czytane przez panią Justynę Augustyn Dyrektora Szkoły Podstawowej w Hadykówce . Przedszkolaki obejrzały teatrzyk pt.”Kubuś Puchatek” oraz wysłuchały wierszy recytowanych przez królewny i rusałki . Wspólnie bawiły się w rytm muzyki „Jedzie pociąg z daleka” ,”Stary niedźwiedź mocno śpi”, „Jestem sobie przedszkolaczek” i wiele innych. Po zabawie przy wspólnym stole wraz z Misiem Milusiem przedszkolaki częstowały się słodyczami i sokiem ufundowanymi przez pana Jana Kubika . Dzieci były bardzo wesołe i zadowolone z urodzin u Misia. Na długo pozostanie w ich pamięci atmosfera tego spotkania.

Spotkanie z przedszkolakami z Cmolasu

Zobacz więcej zdjęć ze spotkania z 24 listopada