Sławni Podróżnicy

W dniu 4 października 2023 roku odbyły się drugie zajęcia z projektu „Otwórz mapę, zapnij pasy – ruszamy w świat” zatytułowane „Sławni Podróżnicy. Wielcy Odkrywcy – ciekawość świata, odwaga i determinacja”. Prowadząca spotkanie, Agnieszka Kosiorowska, przybliżyła dzieciom sylwetki wybitnych postaci, których nazwiska zapisały się w dziejach świata. Dzieci poznały ludzi, którzy zdobyli sławę robiąc rzeczy naprawdę wielkie, którzy odważyli się wyruszyć na wielką wyprawę w nieznane. W artystycznej części spotkania uczestnicy zajęć wykonali swoje kufry podróżnika, w których zawarli całą swoją wyobraźnię. Na zakończenie warsztatów każde dziecko otrzymało odznakę dzielnego podróżnika. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do zobaczenia na kolejnych zajęciach w dniu 18 października 2023 roku.

Na realizację projektu biblioteka uzyskała dofinansowanie w ramach konkursu „Akademia Kreatywności 2023” ze środków Regionalnej Fundacji Rozwoju „SERCE”.

Sławni Podróżnicy
  • Data aktualizacji: 2024-05-17 17:01