Cała Polska Czyta Dzieciom - dzień czwarty

Czwartego dnia kolbuszowskich spotkań z serii Cała Polska Czyta Dzieciom do słuchania bajek zostały zaproszone dzieci uczęszczające do Przedszkola Publicznego nr 1 w Kolbuszowej (grupa Słoneczka i grupa Jagódki), dzieci (grupa Krokodylki) uczęszczające do Niepublicznego Przedszkola Słoneczny Zakątek w Kolbuszowej ul. Jana Pawła II 19, dzieci (grupa Dzwoneczki i grupa Pszczółki) uczęszczające do Niepublicznego Przedszkola Słoneczny Zakątek w Kolbuszowej ul. Handlowa 11 a oraz najstarsza grupa dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola Parafialnego im. św. Jana w Kupnie.

W dniu 14 maja 2024 roku bajki zgromadzonym w bibliotece przedszkolakom przeczytały wieloletnie bibliotekarki Pani Zofia Winiarczyk i Pani Maria Opalińska, dla których praca z książką była pasją. Drogim Paniom serdecznie dziękujemy i życzymy, aby czas na emeryturze upływał w zdrowiu i radości.

Lektorami bajek byli również Pani Katarzyna Dypa Dyrektor Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej oraz Pan Karol Wesołowski Przewodniczący Rady Osiedla nr 2 w Kolbuszowej. Drodzy Państwo serdecznie dziękujemy, że byliście z nami.

W przedstawieniu, które przeniosło zgromadzoną publiczność w bajkowy świat Smerfów, Hogatej i Gargamela udział wzięli: Pani Katarzyna Bełza, Pani Anna Borcz, Pani Bogusława Drożdż, Pani Renata Dzik, Pan Marcin Janus, Pani Agnieszka Kosiorowska, Pan Paweł Michno oraz Pani Katarzyna Mokrzycka.

Drogie Dzieci, Drodzy Państwo serdecznie dziękujemy, że świętowaliście z nami obchody Tygodnia Bibliotek 2024. Mamy nadzieję, że wydarzenia organizowane przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Kolbuszowej zachęcą Państwa do częstych odwiedzin biblioteki.

Cała Polska Czyta Dzieciom - dzień czwarty
  • Data aktualizacji: 2024-06-20 15:30