Wręczenie nagród w ramach konkursu plastycznego "Kartka wielkanocna"

W środę 27 marca 2024 r. w Sali Odczytowej Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kolbuszowej odbyło się niezwykłe wydarzenie – wręczenie nagród laureatom, osobom wyróżnionym oraz uczestnikom konkursu plastycznego pod hasłem „Kartka wielkanocna”.

W konkursie wzięli udział najmłodsi czytelnicy Naszej Biblioteki oraz Filii. Poziom twórczości był niezwykle wysoki, co sprawiło, że wybór laureatów był prawdziwym wyzwaniem. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi siedmioosobowej komisji, udało się dokonać tego trudnego wyboru. Dziękujemy za Wasz poświęcony czas i energię.

Serdecznie Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu! Niech ta przygoda z twórczością plastyczną będzie tylko początkiem Waszej artystycznej podróży. Wasze prace ozdobiły naszą bibliotekę i są dowodem Waszej wyjątkowej kreatywności. Bądźcie dumni z siebie i niech Wasze pasje rozwijają się wciąż!

Doceniamy również wsparcie, jakie otrzymaliśmy od rodziców i opiekunów.
Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wkład w tworzenie tej niezwykłej atmosfery pełnej sztuki i inspiracji.

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, wielu radosnych i ciepłych chwil,
odpoczynku w rodzinnym gronie oraz wszelkiej pomyślności w każdym dniu.

Kartka wielkanocna
  • Data aktualizacji: 2024-04-27 11:44