Mała Książka - Wielki Człowiek

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że otrzymaliśmy Wyprawki Czytelnicze dla dzieci w wieku przedszkolnym z projektu Mała Książka – Wielki Człowiek.

Drogi Rodzicu, wystarczy odwiedzić z dzieckiem bibliotekę, by otrzymać bezpłatną Wyprawkę Czytelniczą i Kartę Małego Czytelnika.

Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, przedszkolak otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem.

Serdecznie zapraszamy do biblioteki i zachęcamy Was, Drodzy Rodzice do okrywania radości czytania z dzieckiem.

Kampania Mała Książka – Wielki Człowiek jest finansowana ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Mała Książka - Wielki Człowiek
  • Data aktualizacji: 2024-05-17 17:01