Małe i duże podróże

W dniu 20 września 2023 roku odbyły się pierwsze zajęcia z projektu „Otwórz mapę, zapnij pasy – ruszamy w świat”, zatytułowane „Małe i duże podróże – czym podróżujemy. ABC podróżnika”.

W pierwszej części spotkania, prowadząca Magdalena Opalińska, zapoznała dzieci ze środkami transportu wodnego, lądowego i powietrznego wykorzystując zagadki słuchowe i dźwiękowe. W części artystycznej spotkania uczestnicy zajęć losowali bony turystyczne do różnych zakątków świata i przygotowywali plecaki z niezbędnym wyposażeniem na wszelkie sytuacje awaryjne.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wspólną zabawę. Do zobaczenia na kolejnych zajęciach w dniu 4 października 2023 roku.

Na realizację projektu biblioteka uzyskała dofinansowanie w ramach konkursu „Akademia Kreatywności 2023” ze środków Regionalnej Fundacji Rozwoju „SERCE”.

Małe i duże podróże
  • Data aktualizacji: 2024-05-17 17:01