Konkurs czytelniczy w Przedborzu

Filia biblioteki w Przedborzu zaprasza chętne dzieci do udziału w konkursie na „ Najlepszego Czytelnika Roku 2021”. Jest to już kolejna edycja tego konkursu,  który w naszej bibliotece cieszy się wśród najmłodszych dużą popularnością. Każde dziecko które zgłosi chęć udziału w konkursie  otrzyma książeczkę Super Czytelnika w której będą wbijane pieczątki  w zamian za wypożyczone książeczki. Nasza biblioteka posiada bardzo różnorodny i bogaty księgozbiór, który jest cały czas uzupełniany o nowości książkowe, w tym także dla najmłodszych czytelników. Każdy znajdzie tu cos dla siebie i na pewno wyjdzie zadowolony. Konkurs ma na celu promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych oraz ma zachęcić do częstego odwiedzania biblioteki.

• Data aktualizacji: 2024-04-18 18:57