Ferie zimowe w filii Przedbórz

Ferie w bibliotece

Ferie zimowe są idealnym czasem do spędzenia go w sposób kreatywny i aktywny ze swoimi rówieśnikami, dlatego moc ciekawych atrakcji przygotowała dla dzieci i młodzieży filia biblioteki w Przedborzu.

Były wśród nich m.in. gry planszowe i edukacyjne, zajęcia  plastyczne, wspólne głośne czytanie bajek oraz  długo wyczekiwany przez najmłodszych bal karnawałowy.

W zajęciach uczestniczyło wiele dzieci w wieku 5-12 lat, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W pierwszych dniach odbywały się zajęcia plastyczne, na których uczestnicy mogli wykazać się kreatywnością i oryginalnością natomiast zbliżające się Dni Babci i Dziadka stały się okazją do wykonania przepięknych kolorowych laurek z życzeniami. Nie zabrakło również chętnych do gry w ping-ponga przy nowo zakupionym stole w świetlicy bibliotecznej.

Bal karnawałowy organizowany w filii biblioteki w Przedborzu to już stały element w kalendarzu imprez bibliotecznych tej placówki .  W tym roku odbył się 22 stycznia na zakończenie ferii zimowych. Tego dnia bibliotekę zapełniły wszelkiego rodzaju baśniowe postacie. Pojawiło się sporo księżniczek, wróżek i rycerzy, ale także biedronki, motylki i kotki. Przybyli również piraci, Spidermen , żołnierz a nawet policjant. Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach organizowanych przez starsze koleżanki. Wszystkim dopisywał znakomity humor, zabawy integracyjne przeplatane były zabawą przy hitach muzycznych oraz słodkościach, które przygotowali rodzice. Bardzo dziękujemy zaangażowanym rodzicom za słodki poczęstunek.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, w której można zobaczyć jak nasi uczestnicy spędzili wyjątkowe ferie w bibliotece.

Ferie w bibliotece
  • Data aktualizacji: 2024-03-28 11:39