STRONA GŁÓWNA

Godziny Otwarcia
Jednostki
Filie
więcej...
Cmolas ; Dzikowiec
Niwiska ; Majdan
Raniżów

System MAK+
Bibliografia Powiatu Kolb.
Dokumenty Życia Społecznego
Stare Druki

Informacje
Nowości książkowe
Biblioteka na Facebooku
KolBibTV
Kolb. Biblioteka Cyfrowa
Czasopisma regionalne
Księgarnia "Pegaz"
więcej...
Strony instytucji regionalnych
Strony o regionie
Strony bibliotek


feed-image Kanał RSS
Reklama
Strona Główna Aktualności Informacje Z życia filii MiPBP
z życia filii MiPBP
Spotkanie autorskie z Magdaleną Witkiewicz w Bukowcu PDF Drukuj
Informacje - z życia filii MiPBP
Środa, 18 Październik 2017 12:48

Na początku września tego roku ukazała się najnowsza powieść niezwykle popularnej pisarki Magdaleny Witkiewicz „Ósmy cud świata”. Książka znajduje się już w zbiorach biblioteki, jednak trzeba od razu dodać, że tak jak pozostałe powieści tej autorki, nie stoi na bibliotecznej półce. Książki te należą do tzw. literatury kobiecej, chociaż niektórzy mężczyźni przyznają, że przeczytali kilka pozycji. Do tej pory autorka wydała 19 powieści, a jej opowiadania ukazały się w 3 zbiorach razem z innymi polskimi autorami. Nasi czytelnicy będą mieli okazję poznać pisarkę podczas spotkania autorskiego, które odbędzie się 25 października 2017 r. o godz. 17.00 w MiPBP w Kolbuszowej Filia w Bukowcu. Będzie można kupić książki autorki oraz uzyskać pamiątkowy wpis i autograf. Spotkanie jest finansowane ze środków Instytutu Książki w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki. Serdecznie zapraszamy!

 
Spotkanie DKK w Przedborzu PDF Drukuj
Informacje - z życia filii MiPBP
Piątek, 22 Wrzesień 2017 07:28

12 września 2017 w filii biblioteki w Przedborzu po wakacyjnej przerwie odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem klubowiczki dyskutowały nad drugą częścią książki Krystyny Mirek „Wszystkie kolory nieba”. 21 września Klubowiczki wzięły udział w spotkaniu z autorką w MiPBP w Kolbuszowej.

Więcej…
 
Fantastyczne wakacje w Werynii PDF Drukuj
Informacje - z życia filii MiPBP
Poniedziałek, 04 Wrzesień 2017 09:00

Za nami fantastyczne spotkania zorganizowane przez Bibliotekę w Weryni.

Wakacyjne zajęcia odbywały się trzy razy w tygodniu w miesiącu lipcu i były skierowane do dzieci, które chciały aktywnie spędzić wolny czas. Bibliotekę przepełniał gwar oraz pozytywna energia, a na buziach dzieci wymalowana była radość, uśmiech i szczęście.

Więcej…
 
Zakończenie wakacji w Kolbuszowej Górnej PDF Drukuj
Informacje - z życia filii MiPBP
Środa, 16 Sierpień 2017 10:36

Tegoroczne wakacyjne spotkania w Filii Biblioteki w Kolbuszowej Górnej już za nami. Na uczestników wakacyjnych zajęć czekało wiele atrakcji i dobrej zabawy m.in. warsztaty garncarskie, tworzenie własnego zielnika czy  podróżowanie po wybranych krajach. Nie zabrakło również zajęć plastycznych, literackich, wokalnych oraz gier i zabaw. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział w zajęciach oraz wspólnie spędzony czas.

Więcej…
 
Zakończyły się wakacje w filii w Kolbuszowej Dolnej PDF Drukuj
Informacje - z życia filii MiPBP
Czwartek, 10 Sierpień 2017 11:58

Wraz z końcem lipca zakończyły się zajęcia wakacyjne dla dzieci i młodzieży organizowane przez naszą filię w Kolbuszowej Dolnej. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę i życzymy udanego sierpniowego wypoczynku.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL