STRONA GŁÓWNA

Godziny Otwarcia
Jednostki
Filie
więcej...
Cmolas ; Dzikowiec
Niwiska ; Majdan
Raniżów

System MAK+
Bibliografia Powiatu Kolb.
Dokumenty Życia Społecznego
Stare Druki

Informacje
Nowości książkowe
Biblioteka na Facebooku
KolBibTV
Kolb. Biblioteka Cyfrowa
Czasopisma regionalne
Księgarnia "Pegaz"
więcej...
Strony instytucji regionalnych
Strony o regionie
Strony bibliotek


feed-image Kanał RSS
Majdan Królewski
Podsumowanie Tygodnia Bibliotek w Gminnej Bibliotece Publicznej w Majdanie Królewskim PDF Drukuj
Informacje - Majdan Królewski
Środa, 18 Maj 2011 19:11

Tydzień Bibliotek w Majdanie KrólewskimTydzień bibliotek został zapoczątkowany już w kwietniu poprzez rozesłanie informacji o planowanym konkursie plastycznym „Wiosenne piękno Majdańskiej Ziemi”  i turnieju czytelniczym „Czytam, bo lubię…”. Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego odbyło się w poniedziałek 9 maja i spośród wielu prac wyłoniliśmy zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 0 – 2 i klasy starsze, kilka prac zostało również wyróżnionych. Wręczenie pamiątkowych dyplomów i nagród książkowych odbyło się następnego dnia po zakończeniu Gminnego Turnieju Czytelniczego.

Więcej…
 
Biblioteka w Majdanie wróciła do siebie PDF Drukuj
Informacje - Majdan Królewski
Wtorek, 30 Marzec 2010 06:44

Budynek GOK-u i biblioteki w Majdanie KrólewskimGminna Biblioteka Publiczna w Majdanie powróciła do swojej siedziby przy ulicy Rzeszowskiej 8. W tymczasowej lokalizacji biblioteka znajdowała się przez okres rozbudowy i modernizacji budynku w którym siedzibę oprócz biblioteki ma również Gminny Ośrodek Kultury.

Prace były wykonane w ramach zadania "Rozbudowa i modernizacja budynku Gminnego Ośrodka Kultury z biblioteką w Majdanie Królewskim w celu dostosowania instytucji kultury do potrzeb mieszkańców". Całkowity koszt realizacji wyniesie 1 528 193,94 zł.


 
Remont biblioteki w Majdanie PDF Drukuj
Informacje - Majdan Królewski
Środa, 20 Maj 2009 13:43
Przenosiny książek w Majdanie KrólewskimW Majdanie Królewskim od dnia 25 maja 2009 roku rozpoczyna się remont budynku, w którym mieści się Gminna Biblioteka Publiczna. W planach jest rozbudowa budynku oraz wymiana pokrycia dachowego.

Z tego powodu na czas remontu, do tymczasowej siedziby, zostanie przeniesiony księgozbiór. Nowym miejscem pracy biblioteki będzie budynek przy ulicy Konfederatów Barskich (obok kościoła). Przenosiny oraz związane z tym skontrum księgozbioru potrwają do końca czerwca, w tym czasie biblioteka będzie nieczynna. Od początku lipca biblioteka będzie pracowała w takich samych godzinach jak dotychczas. Dane kontaktowe również nie ulegną zmianie.

Remont ma potrwać do stycznia 2010 roku.