Wszystkie aktualności

Liczba odsłon: 461581

Ferie w bibliotece

Dobiegły końca ferie zimowe, a tym samym zajęcia zorganizowane na ten czas w bibliotece. Oddział dla Dzieci i Młodzieży przygotował ofertę spotkań dla dzieci w wieku 7–10 lat. Stałym punktem każdego spotkania były zajęcia literacko – plastyczne. Inspiracją do twórczych działań były teksty literackie, jak również aktualna pora roku. W nawiązaniu do zimowego czasu, uczestnicy wykonali bałwanki z papierowych talerzyków oraz domy w zimowej scenerii z wykorzystaniem gazet.

Uczestnikom udało się wyczarować z papieru unikalnie ozdobione kalendarze na rok 2022. W trakcie warsztatów artystycznych powstały kolorowe filiżanki, papierowe opaski na głowę z motywem biedronki. W ramach spotkań systematycznie odbywały się zabawy integracyjne oraz gry dydaktyczne i edukacyjne. Podczas zakończenia ferii zimowych w bibliotece uczestnicy wspólnie oglądnęli film animowany, otrzymali okolicznościowe dyplomy oraz słodkie upominki.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za mile spędzony czas.

Spotkania w bibliotece
  • Data aktualizacji: 2024-04-17 18:48