Mała książka - wielki człowiek

Z radością informujemy, że w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży oraz w filiach MiPBP w Kolbuszowej na wszystkich przedszkolaków i ich rodziców czekają bezpłatne Wyprawki Czytelnicze. Jest to najnowsza odsłona kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w której nasza biblioteka po raz kolejny bierze udział.

Jesteśmy jedną z blisko 7000 bibliotek publicznych w Polsce, które uczestniczą w ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek” organizowanej przez Instytut Książki ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Każdemu dziecku w wieku przedszkolnym, które odwiedzi naszą bibliotekę w towarzystwie rodzica lub opiekuna i zechce wziąć udział w projekcie wręczymy w prezencie Wyprawkę Czytelniczą i Kartę Małego Czytelnika. Dziecko, które dołączy do akcji za każdą kolejną wizytę w bibliotece zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego otrzyma naklejkę. Po zebraniu dziesięciu naklejek czytelnik zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym do zapisania się do biblioteki i wzięcia udziału w akcji, która będzie początkiem czytelniczej przygody na całe życie.

Mała książka - wielki człowiek
  • Data aktualizacji: 2024-10-18 18:28