Zakończenie I sezonu Kolbuszowskiej Ligi w Rummikub

Kolbuszowska Liga Rummikub
W ostatni poniedziałek 10 czerwca w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kolbuszowej zakończyliśmy I sezon Kolbuszowskiej Ligi Rummikub. Zmagania trwały przez prawie 3 miesiące, a uczestnicy pokonali 6 rund po 2 kolejki każda. Łącznie udział wzięło 34 graczy, z czego większość rozegrała wszystkie 36 partii gry.
Rywalizacja okazała się bardzo atrakcyjna, a walka na pierwszym stoliku i o zwycięstwo trwała do ostatniej gry.
Po 6 rundach klasyfikacja przedstawia się następująco:
I miejsce: Joanna Ziębka - 14/401 - awans na Mistrzostwa Polski
II miejsce: Jan Michno - 14/385
III miejsce: Iwona Wołoszyn - 13/174
IV miejsce: Łukasz Szymański - 12/534
V miejsce: Konstancja Szymańska - 12/-298
VI miejsce: Agnieszka Tomczyk - 11/365
VII miejsce: Nikodem Dypa - 10/480
VIII miejsce: Aleksander Karkut - 10/165
Wszyscy laureaci zostali uhonorowani pamiątkowymi statuetkami i nagrodami. Wszyscy zaś otrzymali pamiątkowe dyplomy i rummikubowe breloczki. Statuetki zostały wykonane przez @nagrody.pl
Bardzo dziękujemy trenerce Rummikub Danucie Michno za organizację i sprawne przeprowadzenie Kolbuszowskiej Ligi Rummikub.
Liga okazała się doskonałym sposobem na spędzanie czasu dla całych rodzin. Pokazała, że gra jest popularna i cieszy się sporym powodzeniem. Bardzo dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo i wytrwałość.
P.S. A już w najbliższą sobotę 15 czerwca kolejna szansa na rozrywkę przy Rummikubie podczas I Mistrzostw Kolbuszowej w Rummikub, które organizuje nasza Biblioteka https://www.facebook.com/events/7921096871242982/?ref=newsfeed
  • Data aktualizacji: 2024-06-21 11:40