Z okazji Dnia Dziecka

W dniu 29 maja 2024 roku odbyły się środowe zajęcia z cyklu Zakątek Małych Artystów. Dzieci świętowały Dzień Dziecka wykonując kolorowe zakładki z motywem owocowym i mrówkowym. Serdecznie dziękujemy Małym Artystom za zapał do działania i twórcze pomysły.

Z okazji Dnia Dziecka wszystkim Dzieciom Małym i Dużym życzymy samych radosnych i słonecznych dni, pięknych zabaw i bajek na dobranoc, literackich wzruszeń i emocji oraz spełnienia wszystkich marzeń.

Wszystkim Rodzicom przypominamy, że czytanie i rozmowa z dzieckiem to fundament na całe życie. Drodzy Rodzice w bibliotece książki dostępne są dla każdego.

Jeżeli chcesz, aby Twoje dzieci były inteligentne – czytaj im bajki. Jeżeli chcesz, aby były bardziej inteligentne – czytaj im więcej bajek.

Z okazji Dnia Dziecka
  • Data aktualizacji: 2024-06-20 15:30