Ferie zimowe w Filii w Bukowcu

Ferie15
Ferie10
Ferie20

Biblioteka zorganizowała kilka różnorodnych zajęć, popularyzujących w atrakcyjny sposób książkę a przede wszystkim ukazujących naszą bibliotekę jako miejsce świetnej zabawy oraz alternatywę dla biernego siedzenia przed smartfonem lub komputerem. Ogromnym powodzeniem cieszyły się spotkania z Photonami oraz klockami Lego WeDo. Zajęcia z pewnością rozbudziły wyobraźnię przyszłych adeptów programowania i robotyki.

Nie zabrakło również zagadek, quizów, układania puzzli, zajęć ruchowych i gier rozwijających umiejętności logicznego myślenia, spostrzegawczość i wyobraźnię, które dzieci chętnie rozwiązywały.

Dużo czasu poświęciliśmy zajęciom plastycznym. Trzeba przyznać, że pomysłowości i kreatywności naszym uczestnikom nie brakowało. Dzieci stworzyły piękne prace. Bałwanki z niszczarki, urocze walentynki oraz pingwinki ze skarpetek. W ruch poszły nożyczki i skorzystano z niezliczonej ilości kolorowych papierów.

Wszystko, co dobre szybko się kończy, jednak najważniejsze są miłe wspomnienia, a tych z pewnością uczestnikom ferii w bibliotece nie będzie brakowało.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w zimowych spotkaniach. Mamy nadzieję, że sprawiły Wam one wiele radości.

Ferie3
Ferie 2