Zgrana grupa to siła

Drugi tydzień feryjnych zajęć w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży przebiegł pod hasłem Zgrana grupa to siła. W trakcie spotkań wykorzystano gry i zabawy ruchowe uczące współpracy z innymi i ćwiczące koordynację ruchową. W drużynowych zmaganiach najwięcej emocji wzbudziły: zabawa rodzinna Familiada oraz gra logiczna Kółko i Krzyżyk, w której pionkami byli uczestnicy zajęć. Podczas warsztatów wykorzystano chustę animacyjną do wspólnego malowania. Na zajęciach powstały kreatywne prace przedstawiające układ słoneczny z wirującymi planetami oraz przestrzenne renifery. Niespodzianką dla dzieci był edukacyjny robot Photon wypożyczony z Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie. Zabawa w programowanie z Photonem przyniosła dzieciom mnóstwo uśmiechów na twarzach. W dniu 27 stycznia 2023 roku odbyło się uroczyste zakończenie ferii zimowych w bibliotece połączone ze słodkim poczęstunkiem oraz rozdaniem pamiątkowych dyplomów. Wszystkim, którzy wybrali bibliotekę na czas ferii bardzo dziękujemy. Drogie Dzieci, serdecznie dziękujemy za wszystkie rozmowy, za twórczą pracę i zaangażowanie. Zawsze czekamy na Was w bibliotece i zachęcamy Was do wypożyczania książek.

Zgrana grupa to siła
  • Data aktualizacji: 2024-04-26 17:49