Wizyta przedszkolaków

W środę 6 kwietnia 2022 r. z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci wizytę w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży złożyły dzieci z Przedszkola nr 1 w  Kolbuszowej. Przedszkolaki zwiedziły placówkę, dowiedziały się jaka jest różnica między biblioteką a księgarnią, co należy robić, aby stać się czytelnikiem biblioteki, jak należy się w niej zachowywać oraz jak szanować książki. W trakcie pobytu w bibliotece dzieci wspólnie przeczytały wiersz Kaczka Dziwaczka oraz wysłuchały opowiadania Marii Łastowieckiej Miś i lalka. Przedszkolaki miały możliwość przeglądania książek w koszyczkach i dostępnych dla nich regałach. Odwiedziły inne działy w bibliotece, w których można pożyczać filmy oraz gry dla dzieci.

Bardzo dziękujemy dzieciom oraz opiekunom za udział w spotkaniu.

Spotkanie z książkami
  • Data aktualizacji: 2024-03-28 11:39