Zakończenie projektu Między legendą a historią

W dniu 15 grudnia 2021 roku odbyło się uroczyste zakończenie realizacji projektu „Między legendą a historią”, współfinansowanego przez Regionalną Fundacje Rozwoju „ Serce” w Kolbuszowej.

Celem przedsięwzięcia było ukazanie bogactwa tkwiącego w historii Polski, w przeszłości naszego regionu, kulturze, zwyczajach, folklorze.

W ramach zakończenia dzieci oglądnęły prezentację multimedialną z realizacji działań edukacyjnych, wchodzących w skład zadania. Odbyło  się również wspólne oglądanie filmu na dużym ekranie. Na zakończenie projektu uczestnicy otrzymali upominki, dyplomy oraz słodkości.

Mamy nadzieję, że zrealizowane zadanie przyczyni się do poszerzenia wiedzy z zakresu historii regionu i w pozytywny sposób wpłynie na stosunek uczestników projektu do kultury ludowej jako spuścizny naszych przodków.

Wszystkim zaangażowanym w realizację projektu składamy serdeczne podziękowania.

Na realizację projektu biblioteka uzyskała dofinansowanie w ramach konkursu  „Akademia Kreatywności 2021” ze środków Regionalnej Fundacji Rozwoju „SERCE”.

Zakończenie projetu
  • Data aktualizacji: 2024-03-18 12:43