Colloquia Kolbuszoviensia w Oddziale Edukacji Kulturalnej i Regionalnej MiPBP w Kolbuszowej

W niedzielne przedpołudnie 22 sierpnia 2021 r. w Oddziale Edukacji Kulturalnej i Regionalnej naszej biblioteki odbyło się sympozjum "Christian and Jewish Conversations on Psalms". Była to pierwsza edycja Colloquia Kolbuszoviensia w ramach odbywającego się w Kolbuszowej już po raz szósty Festiwalu Psalmów Dawidowych.

Organizatorem tego wydarzenia była Fundacja im. Rodziny Ulmów SOAR. Sympozjum z udziałem Rabinów z Izraela i Wielkiej Brytanii odbywało się za pomocą przekazu online, można było oglądać na kanale Youtube oraz Facebook, natomiast dwa wykłady wygłosili na miejscu:  ks. prof. Wojciech Węgrzyniak i ks. prof. Adam Kubiś.

Program wydarzenia

Nagranie sympozjum na kanale Youtube:

• Data aktualizacji: 2024-03-28 11:39