Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kolbuszowej

Relacje

XVIII Spotkanie Bibliotekarzy z terenu Powiatu Kolbuszowskiego on-line

XVIII Spotkanie Bibliotekarzy z terenu Powiatu Kolbuszowskiego on-line 

13 maja 2020 roku odbyło się nietypowe XVIII Spotkanie Bibliotekarzy z terenu Powiatu Kolbuszowskiego, połączone z obchodami Dnia Bibliotekarza. Nietypowe, ponieważ odbywało się on-line, które przygotowała Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kolbuszowej.

Spotkanie rozpoczęło się od gratulacji złożonych Andrzejowi Jagodzińskiemu, dyrektorowi biblioteki w Kolbuszowej przez pracowników MiPBP oraz członków Oddziału SBP w Kolbuszowej. Gratulacje dotyczyły przyznaniu dyrektorowi biblioteki tytułu Bibliotekarza Podkarpacia 2019 oraz zajęcia przez niego 5. Miejsca w Ogólnopolskim rankingu Bibliotekarza Roku.

Następnie swoje przesłania skierowane do bibliotekarzy wygłosili Józef Kardyś Starosta Kolbuszowski oraz Jan Zuba Burmistrz Kolbuszowej. Prezentację dotyczącą roli bibliotek oraz stanu czytelnictwa i działań podejmowanych w ostatnim czasie przez biblioteki w powiecie kolbuszowskim zaprezentował dyrektor kolbuszowskiej biblioteki. Spotkanie zakończyło się krótką dyskusją w gronie bibliotekarskim.

nprc
serce
PITax.pl
  • Data aktualizacji: 2020-09-23 13:20
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 345 999