Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kolbuszowej

Relacje

Wakacje w bibliotece w Weryni

Za nami wakacyjne spotkania w filii biblioteki w Weryni. Spotykaliśmy się, by razem pracować, malować, rysować, tworzyć, a także, by wspólnie porozmawiać o książce, ulubionym bohaterze, czy swoim pluszaku. Nasze spotkania zaowocowały wieloma pracami, które dzięki życzliwości pana Grzegorza Starca, Dyrektora Szkoły Podstawowej w Weryni prezentujemy na wystawie w szkole.

   Niezwykle ciekawe spotkanie w "Izbie Pamięci " w Weryni przygotowała dla nas wieloletnia nauczyciel, pani Weronika Sondej. Mogliśmy obejrzeć ciekawą wystawę i posłuchać historii naszej "Małej Ojczyzny".

   Lipcowe popołudnia mijały nam w miłej i twórczej atmosferze, barwiliśmy sól i tworzyliśmy barwne krajobrazy, pianką do golenia wyrażaliśmy nasze uczucia i wyczarowaliśmy letnią łąkę. Ułożyliśmy zabawną historyjkę obrazkową łącząc bohaterów bajek, tych starszych i tych współczesnych.

   Na zakończenie zajęć pani Maria Opalińska, wieloletnia bibliotekarka i obecna przewodnicząca KGW w Weryni, pomogła nam przygotować i upiec pyszne pizzerinki. Było smacznie i bardzo wesoło.

   Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w wakacyjnych spotkaniach. Dziękujemy panu Dyrektorowi SP w Weryni za życzliwość. Dziękujemy za nieocenioną pomoc pani Weronice i pani Marysi. Dziękujemy rodzicom za zaufanie ,uczestnikom za zaangażowanie i radosne popołudnia. Zapraszamy do biblioteki.

GALERIA
Wakacje8 
Wakacje9 
Wakacje7 
Wakacje6 
Wakacje5 
Wakacje4 
Wakacje3 
Wakacje25 
Wakacje23 
Wakacje22 
Wakacje20 
Wakacje2 
Wakacje19 
Wakacje18 
Wakacje17 
Wakacje16 
Wakacje15 
Wakacje14 
Wakacje13 
Wakacje12 
Wakacje11 
Wakacje10 
Wakacje Werynia 
Wakacje 1 
nprc
serce
PITax.pl
  • Data aktualizacji: 2020-09-30 13:53
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 352 319