Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kolbuszowej

Relacje

Wakacje w filii biblioteki w Przedborzu

Dobiegły końca wakacyjne zajęcia zorganizowane przez filę biblioteki w Przedborzu. Dzięki ciekawemu  programowi zajęć, dzieci mogły wypełnić swój wolny czas twórczą, a przy tym przyjemną i wesołą zabawą. Różnorodność rozrywek sprawiły, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Uczestnicy chętnie brali udział w zajęciach plastyczno - technicznych , wspólnie świętowaliśmy w bibliotece Dzień Psa oraz jak co roku przygotowywaliśmy zdrową i smaczną sałatkę owocową.

 Podczas wakacyjnych spotkań w bibliotece dzieci miały okazje uczestniczyć w warsztatach  tworzenia rysunków metodą linorytu.

Zostały one poprowadzone przez miejscowego artystę i czytelnika naszej biblioteki pana Dominika, który w ciekawy sposób przybliżył nam  historię Lasowiaków i zaprezentował tą ciekawą metodę graficzną. Każdy uczestnik pod okiem artysty mógł wykonać metodą linorytu swój własny rysunek i zabrać go na pamiątkę do domu. Przy okazji mogliśmy również podziwiać prace pana Dominika które zaprezentował przy tej okazji. Dziękujemy że zechciał się pan podzielić z nami swoja pasją.

Na zakończenie wakacyjnych zajęć  został  rozstrzygnięty  konkurs na „ Najlepszego Czytelnika”, który cieszył się dużym zainteresowaniem . Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek. O tym, że wakacje w Bibliotece mogą być udane, świadczy wysoka frekwencja uczestników i ich aktywność. Dziękuję wszystkim dzieciom za udział w zajęciach wakacyjnych w bibliotece.

Wszystkie prace wykonane podczas zajęć można oglądać w naszej bibliotece na zorganizowanej wystawie prac wakacyjnych.

GALERIA
Dzien psa 
Dzien psa 
Dzien psa 
Dzien psa 
Zajęcia plastyczno - techniczne flamingi 
Morskie klimaty 
Zajęcia plastyczno - techniczne żabki 
Zajęcia plastyczno - techniczne 
Zajęcia plastyczno - techniczne 
Tworzymy slime - glut 
Warsztaty z linorytu 
Warsztaty linorytu 
Warsztaty linorytu 
Warsztaty linorytu 
Warsztaty linorytu 
Warsztaty linorytu 
Sałatka owocowa 
Sałatka owocowa 
Rozstrzygnięcie konkursu Najlepszy czytelnik 
Rozstrzygnięcie konkursu Najlepszy czytelnik 
nprc
serce
PITax.pl
  • Data aktualizacji: 2020-09-23 13:20
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 345 830