Tydzień Bibliotek w filii Przedbórz

Spotkanie DKK
Głośne czytanie bajek
Zajęcia plastyczne

W czasie Tygodnia Bibliotek w dniach od 8-15 maja w całej Polsce organizowane są różnego rodzaju wydarzenia promujące biblioteki i czytelnictwo. Do akcji włączyła się również filia biblioteki w Przedborzu. W ramach działań promujących bibliotekę zorganizowano zajęcia plastyczne dla dzieci oraz spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dorosłych czytelników.

Tradycyjnie jak co roku w bibliotece odbyło się również głośne czytanie bajek przez zaproszonych gości. W tym roku bajki czytali sołtys Przedborza pani Barbara Draus oraz ksiądz proboszcz Józef Jaworski. Dzieci w skupieniu i z dużą uwagą wysłuchały bajeczek a następnie nagrodziły czytających gromkimi brawami. Na zakończenie spotkania otrzymały słodkie łakocie.

Dziękujemy wszystkim gościom i uczestnikom za udział w tegorocznych obchodach Tygodnia Bibliotek. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji  z przeprowadzonych w bibliotece imprez.

• Data aktualizacji: 2024-04-24 11:54