Wyzwanie czytelnicze w filii Przedbórz

Filia biblioteki w Przedborzu zaprasza do udziału w ogólnopolskiej akcji „ Książkowy niekalendarz”. W każdym miesiącu przygotowano dla czytelników po trzy wyzwania, za każdym razem inne i zaskakujące! Dodatkowo, w celu zachęcenia dzieci do codziennego czytania, zaprojektowano kartę tzw. „książkowe bingo”. Nagrodą za jej wypełnienie jest piękny, okolicznościowy dyplom! . Ta propozycja świetnej zabawy jest skierowana zarówno do młodszych jak i starszych czytelników  i  ma na celu zachęcenie do korzystania z bibliotek i oraz częstego sięgania po książki. Szczegóły akcji i karty z zadaniami czekają do odbioru w bibliotece. „Książkowy niekalendarz” to akcja przygotowana w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

Wyzwanie na styczeń
Niekalendarz bingo