Wietnam, jakiego nie znacie

Autor książki Czołem nie ma hien. Wietnam, jakiego nie znacie przedstawił państwo, które z wielu powojennych zgliszczy odrodziło się pełne paradoksów i barw. Prezentację historii, wprowadzenie w kulturę i obyczaje, wzbogacił doskonałymi zdjęciami. Było barwnie, smacznie, choć czasami smaki zatrważały, było szokująco, zabawnie i niezmiernie ciekawie. Było o niebezpieczeństwach, ale przede wszystkim przekaz był zaproszeniem do odwiedzenia Wietnamu i „skosztowania” jego kultury.

Andrzej Meller - dziennikarz, reportażysta, podróżnik specjalizujący się w tematach Bliskiego i Środkowego Wschodu był gościem MiPBP w Kolbuszowej  we wtorek 30 maja br.

Spotkanie było możliwe dzięki realizacji projektu Instytutu książki „Tu czytamy !” Dyskusyjne Kluby Książki.

• Data aktualizacji: 2024-05-09 13:09