Widełka

Lokal

Biblioteka od 1995r. mieści się w budynku wielofunkcyjnym, obok Sołtysówki nad lokalem Urzędu Pocztowego w Widełce. Filia oferuje bogaty i różnorodny wybór literatury dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Na koniec roku 2018 księgozbiór liczył 12230 woluminów.

Oferta

Użytkownicy biblioteki mają do dyspozycji 2 stanowiska komputerowe z bezpłatnym dostępem do internetu. Dodatkowo można skorzystać z usługi ksero, drukarki, skanera oraz faksu. Udostępniamy również miesięczniki regionalne: Ziemia Kolbuszowska i Przegląd Kolbuszowski oraz ogólnopolski: Poradnik Domowy. Ponadto organizowane są lekcje biblioteczne, głośne czytanie dla najmłodszych, zajęcia plastyczne, a w okresie przerwy wakacyjnej i ferii zimowych odbywają się zajęcia biblioteczne dla dzieci i młodzieży.

Zobacz katalog online filii Widełka

Bibliotekarka: Siwińska Bogusława

Adres: Widełka 620, 36-145 Widełka
 Telefon: (17) 22 74 369
 E-mail: widelka@bibkolb.eu
 Gadu-Gadu: 19597830

poniedziałek: 800 - 1600
wtorek - piątek: 1100 - 1900

Najnowsze informacje z filii w Widełce:

Wakacje 2019 w filii Widełka

Kolejne wakacyjne zajęcia biblioteczne już za nami. W lipcu dzieci chętnie spotykały się w naszej bibliotece i razem spędzały swój wolny czas. Pozostawiły wiele pięknych prac plastycznych, które można obejrzeć w bibliotece. Dziękuję wszystkim uczestnikom zajęć za mile spędzone dni.

Głośne czytanie
Głośne czytanie wybranych baśni